Instalacja WordPress – usługa dla tych co chcą posiadać WordPressa

Zajmę się wszystkimi aspektami technicznymi i przygotuję w pełni skonfigurowaną stronę WordPress z wybranym motywem, treściami demonstracyjnymi lub Twoimi treściami.

Twój szablon graficzny

Krótki czas realizacji

2 serie
poprawek

Przystępna
cena

Instalacja WordPress oraz konfiguracja szablonu graficznego


Instalacja WordPress

Zajmę się instalacją oraz ustawieniami WordPressa na wybranym przez Ciebie serwerze. W przypadku braku serwera, oferuję możliwość jego konfiguracji po tym jak wspólnie wybierzemy odpowiedni.

Konfiguracja szablonu

Samodzielnie zajmę się instalacją i personalizacją motywu graficznego, który wybierzesz. Miejsce zakupu motywu nie ma dla mnie znaczenia – mogę dostosować każdy szablon WordPress. Dodatkowo, zaimplementuję również zawartość demonstracyjną danego motywu.

Instalacja wtyczek

Osobiście zajmę się instalacją i konfiguracją kluczowych wtyczek, które są fundamentem dla skutecznej strony internetowej. Do tego celu wykorzystam: WP Fastest Cache, by zwiększyć prędkość ładowania strony, All in On Migration, który umożliwi tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych, Yoast SEO do poprawy widoczności w wyszukiwarkach, Wordfence zapewniający ochronę przed zagrożeniami, oraz Google Analytics Dashboard, dzięki któremu będziesz mógł śledzić statystyki odwiedzin. Jeżeli potrzebujesz zainstalować dodatkowe wtyczki, zapraszam do kontaktu.

Optymalizacja serwisu

Zadbam o optymalizację Twojej strony internetowej, aby osiągnęła wyższą prędkość ładowania, co przyczyni się do lepszych pozycji w wyszukiwarce Google. Ponadto, dostosuję ustawienia hostingu, aby były zgodne z najnowszą wersją PHP, co gwarantuje lepszą wydajność i bezpieczeństwo Twojej witryny.

Dodanie treści

Osobiście dodam przekazane przez Ciebie zdjęcia i treści do strony. Zapewnię, że wszystko będzie właściwie sformatowane i stylizowane, by idealnie pasowało do wyglądu witryny. Zajmę się również optymalizacją zdjęć, aby zapewnić szybsze ładowanie się strony.

Modyfikacja szablonu

Dostosuję Twój szablon zgodnie z naszymi ustaleniami. W tym momencie upewnię się, że wszystko działa bezbłędnie i strona jest gotowa do indeksowania przez Google i Bing. Także skonfiguruję dla Ciebie narzędzia Google dla webmasterów i Google Analytics.

Eksperckie rozwiązania dla Twojej strony WordPress

Tworzenie, optymalizacja i zabezpieczenie – wszystko, czego potrzebuje Twój biznes online.

Najczęściej zadawane pytania


Z reguły cała procedura instalacji i ustawienia WordPressa wraz z motywem zajmuje maksymalnie 5 dni roboczych.

Jasne! Proszę przesłać mi archiwa zip z wybranymi wtyczkami oraz klucze licencyjne, a ja zajmę się resztą. Za konfigurację wtyczek premium mogą zostać naliczone dodatkowe koszty.

Umieszczę materiały tekstowe i graficzne na pięciu stronach, które wybierzesz, w ramach jednojęzycznej wersji witryny. W przypadku potrzeby dodania treści na więcej stron, proszę o kontakt.

Oczywiście, jestem w stanie skonfigurować i zainstalować Twoją stronę internetową w pięciu różnych wersjach językowych. Do każdej z tych wersji dodamy treści na pięciu stronach.

Oczywiście, jestem w stanie skonfigurować i zainstalować Twoją stronę internetową w pięciu różnych wersjach językowych. Do każdej z tych wersji dodam treści na pięciu stronach.

Jasne! Z przyjemnością Ci pomogę. Użyj proszę formularza kontaktowego, aby szczegółowo opisać, w jaki sposób mam skonfigurować Twoją witrynę WordPress Multisite.

Oczywiście! jestem gotowy Ci pomóc. Wystarczy, że zdecydujesz się na jeden z moich planów opieka nas stronami WordPress, a ja zajmę się wszystkim pozostałym.