Opieka nad stronami WWW – usługa dla posiadaczy WordPressa

Profesjonalne oraz szybkie przeniesienie stron WordPress i sklepów WooCommerce pomiędzy hostingami. Dopilnuję, aby migracja Twojego serwisu na nowy serwer przebiegła bezproblemowo.

Dla każdego typu biznesu

Analiza SEO i wydajności

Wsparcie WooCommerce

Usuwanie wirusów

Twój serwis = mój priorytet

Twój serwis = mój priorytet


Twoim głównym zadaniem jest przekształcenie strony internetowej w narzędzie generujące zyski i budujące pozytywne relacje z klientami. Stanowi ona platformę umożliwiającą współpracę z potencjalnymi klientami, dostawcami, nowymi pracownikami oraz partnerami biznesowymi. Obecność Twojej strony w sieci jest kluczowa dla powodzenia przedsiębiorstwa. Czy chcesz zapewnić jej ciągłą dostępność, wolną od błędów, awarii i zagrożeń hakerskich? Zdecyduj się na moje wsparcie i skoncentruj swoje wysiłki na rozwijaniu firmy.

30-dniowa gwarancja satysfakcji
30-dniowa gwarancja satysfakcji

Jestem przekonany, że moja współpraca będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, dlatego każdy zakup planu opieki objęty jest 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Tak, to prawda! Zobowiązuję się do zwrotu 100% wpłaconej kwoty, jeżeli w ciągu pierwszych 30 dni od momentu rejestracji stwierdzisz, że moje usługi nie spełniają Twoich oczekiwań.

Potrzebujesz stałego wsparcia?


Wybierz pakiet administracyjny strony 

Pakiet WP

147.00 PLN / miesięcznie

Najlepsze dla małej strony firmowej

 • Aktualizacje WordPress – raz w miesiącu
 • Kopie zapasowe – raz w miesiącu
 • Testy działania po aktualizacji
 • Monitorowanie szybkości
 • Obsługa zgłoszeń przez e-mail​
 • Czas reakcji na zgłoszenie – do 24 godziny

Pakiet WP PLUS

247.00 PLN / miesięcznie

Najlepsze dla strony z blogiem

 • Aktualizacje WordPress – raz w miesiącu
 • Kopie zapasowe – raz w miesiącu
 • Testy działania po aktualizacji
 • Monitorowanie szybkości
 • Bezpłatne usunięcie wirusów
 • Obsługa zgłoszeń przez e-mail​
 • Czas reakcji na zgłoszenie – do 12 godziny

Pakiet WP MAX

447.00 PLN / miesięcznie

Najlepsze dla dużej strony firmowej

 • Aktualizacje WordPress – raz w miesiącu
 • Kopie zapasowe – raz w miesiącu
 • Testy działania po aktualizacji
 • Monitorowanie szybkości
 • Bezpłatne usunięcie wirusów
 • Bezpłatna optymalizacja szybkości serwisu
 • Obsługa zgłoszeń przez e-mail​
 • Obsługa zgłoszeń przez telefon
 • Czas reakcji na zgłoszenie – do 6 godziny

Chcesz otrzymać 2 miesiące gratis? Wybierz plan roczny


Podane ceny są cenami brutto.

Powyższe plany obejmują opiekę nad serwisami niezawierającymi indywidualnych rozwiązań programistycznych.

Skontaktuj się ze mną jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym planem opieki nad serwisem.

Opieka nad stronami WordPress


Aktualizacje

Systematycznie przeprowadzam aktualizacje WordPressa, motywów graficznych i wtyczek. Ze mną możesz być spokojny, że zagrożenie awariami lub użyciem nieaktualnych wtyczek jest zredukowane do minimum. Utrzymanie WordPressa w najnowszej wersji jest kluczem do zapewnienia bezpieczeństwa!

Kopie zapasowe

Ochrona Twoich danych jest dla mnie najważniejsza. Decydując się na moje usługi, gwarantuję regularne tworzenie kopii zapasowych, zachowywane przez okres do 90 dni. Bezpieczne przechowywanie kopii odbywa się na zewnętrznych serwerach, niepowiązanych z Twoją usługą hostingową.

Bezpieczeństwo

Podczas trwania mojego wsparcia, bez żadnych dodatkowych opłat, zajmę się naprawą Twojej strony w przypadku awarii, infekcji wirusowej czy ataku hakerskiego. Będę też na bieżąco monitorować wtyczki używane przez Twój serwis i, w razie wykrycia jakichkolwiek problemów, zaproponuję odpowiednie alternatywy.

Optymalizacja

Postaram się zapewnić, że Twoja strona internetowa będzie nieprzerwanie dostępna dla użytkowników. Moje działania będą obejmowały monitorowanie efektywności, szybkości ładowania, bezpieczeństwa oraz dostępności serwisu. Przeprowadzę także optymalizację Twojej strony, w tym grafik i zdjęć.

Raportowanie

Każdego miesiąca będę przygotowywać dla Ciebie szczegółowy raport, który będzie zawierał informacje o wszystkich działaniach przeprowadzonych na Twojej witrynie internetowej.

Wsparcie techniczne

Zadbam o każdy techniczny element Twojej strony, pozwalając Tobie skoncentrować się na rozwijaniu działalności. Dysponuję ponad 12 letnim doświadczeniem w zarządzaniu stronami stworzonymi na platformie WordPress.

Eksperckie rozwiązania dla Twojej strony WordPress

Tworzenie, optymalizacja i zabezpieczenie – wszystko, czego potrzebuje Twój biznes online.

Najczęściej zadawane pytania


Będzie wymagane utworzenie nowego konta z prawami administratora dla WordPressa Twojej strony, a także podanie danych do logowania do Twojego konta hostingowego, gdzie jest przechowywana strona. Po otrzymaniu tych informacji możliwe będzie wprowadzenie wszystkich usług zawartych w planie opieki, który wybrałeś.

W przypadku planów opieki WP PLUS i WP MAX, wybór firmy hostingowej nie ma znaczenia – jestem w stanie zarządzać Twoją stroną na każdym hostingu. Jedynym warunkiem jest używanie PHP w wersji 7.4 lub wyższej. Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnych usług hostingowych, mogę zaproponować kilka opcji, które będą odpowiadać potrzebom Twojej strony. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się ze mną. Nie polecam Ci usług firm takich jak Home.pl czy Nazwa.pl

Używam wyłącznie renomowanych i legalnie nabytych wtyczek. W ramach moich usług będę systematycznie przeprowadzać skanowanie Twojej strony pod kątem potencjalnych słabości zabezpieczeń. Co kilka minut weryfikuję czy Twoja witryna jest dostępna dla użytkowników i nie zawiera błędów. Ponadto, regularnie tworzę kopie zapasowe plików oraz bazy danych Twojej strony internetowej. Masz pewność, że nieustannie dbam o bezpieczeństwo Twojej strony, co pozwala Ci spokojnie spać.

Nie ma konieczności zawierania długoterminowej umowy. Oferuję usługi realizowane z miesiąca na miesiąc, z możliwością rezygnacji z planu opieki nad stroną w każdym momencie. Istnieje również opcja rocznej opieki, w ramach której otrzymasz 2 miesiące usługi gratis. Jestem przekonany o wysokiej jakości moich usług, dlatego zapewniam 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli moje usługi nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze!

W sytuacji, gdy opłacasz usługę miesięcznie, masz możliwość zmiany aktualnego planu na inny w każdej chwili. Zmiana wejdzie w życie od początku następnego miesiąca. W przypadku wyboru rozliczenia rocznego, zmiana planu jest możliwa dopiero po zakończeniu okresu obowiązywania aktualnego planu.

Tak, w przypadku opieki nad dwoma lub więcej serwisami zapewniam 10% rabatu na każdy z wybranych planów opieki. Jest również możliwość połączenia planów opieki dla stron internetowych i sklepów WooCommerce.

Dla klientów o szczególnych wymaganiach jestem gotowy opracować ofertę dedykowaną stałej opiece nad stroną internetową. Aby omówić szczegóły, zachęcam do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy.

Za wybrany pakiet opieki masz możliwość dokonania płatności poprzez tradycyjny przelew bankowy, korzystając z szybkich przelewów CashBill, BLIK na telefon lub PayPal.

Gwarantuję pełny zwrot kosztów poniesionych na usługę opieki nad stroną internetową przez pierwsze 30 dni jej świadczenia. Jeśli nie będę w stanie rozwiązać problemu związanego z moją usługą, zobowiązuję się do przekazania zwrotu na Twoje konto bankowe w ciągu 7 dni od zgłoszenia chęci zwrotu. Prawo do zwrotu nie obowiązuje po przekroczeniu 30 dni od zakupu usługi oraz w przypadku, gdy konieczne było wykonanie dodatkowo płatnych prac związanych z usunięciem wirusów z Twojej strony.

Jeżeli zdecydujesz się na plan miesięczny, masz możliwość rezygnacji z opieki w każdej chwili. Nie zawieram długoterminowych umów, więc rezygnacja nie wiąże się z żadnymi opłatami karnymi. W przypadku opłacenia usługi na rok, rezygnacja jest możliwa po upływie terminu obowiązywania wybranego pakietu opieki.

Pracuję w godzinach 8 – 18, od poniedziałku do piątku.

Zwykle reaguję na zgłoszenia w następujących ramach czasowych:

Użytkownicy planu WP – maksymalnie 24 godziny.

Użytkownicy planu WP PLUS – maksymalnie 12 godzin.

Użytkownicy planu WP MAX – maksymalnie 6 godzin.

Często zdarza się, że realizuję powierzone mi zadania jeszcze przed udzieleniem odpowiedzi. Niektóre prace mogą wymagać dodatkowego czasu na analizę lub doprecyzowanie wymagań. W takim wypadku czas realizacji może się wydłużyć i wynieść nawet kilka dni.

Dokładam wszelkich starań, by Twoja strona internetowa funkcjonowała płynnie, jednak mogą pojawić się okoliczności niezależne od nas, na przykład dodanie nowej wtyczki, która zakłóci działanie Twojej strony. W takiej sytuacji możesz zechcieć, abym zajął się jej naprawą.

W ramach wykupionego planu opieki nad stroną każdego miesiąca masz do dyspozycji określoną liczbę godzin mojej pracy nad WordPress, którą możesz wykorzystać na działania programistyczne, graficzne lub aktualizację treści. Jeśli uda się rozwiązać problem w ramach tych bezpłatnych godzin, usunę usterkę nie naliczając dodatkowych kosztów.

W przypadku, gdy rozwiązanie problemu wymagałoby większego zaangażowania, konieczna będzie osobna wycena. Przedstawię Ci szczegółowy kosztorys i szacowany czas naprawy, a po Twojej akceptacji przystąpię do realizacji zadania.

Jeśli jesteś moim klientem i korzystasz z planu opieki WP PLUS lub WP MAX, to wirusy i złośliwe oprogramowanie na Twojej stronie internetowej zostaną usunięte bez dodatkowych opłat. Przed wprowadzeniem opieki nad stroną przeprowadzam szczegółową analizę jej stanu technicznego. W przypadku wykrycia infekcji w trakcie tej analizy, konieczne będzie jej usunięcie na Twój koszt lub zakupienie mojej dodatkowej usługi dedykowanej usuwaniu infekcji za 300 zł brutto.