Usuwanie wirusów i malware WordPress – usługa dla posiadaczy WordPressa

Czy osoby odwiedzające Twoją stronę są przekierowywane na dziwne serwisy? Czy Google wyświetla ostrzeżenie, jeśli klienci odwiedzają Twoją stronę?
Usunę wirusy i zabezpieczę Twoją stronę przed atakami hakerów.

Poprawa bezpieczeństwa

Usunięcie wirusów

Szybsza strona www

Przystępna
cena

Usuwanie wirusów i malware z WordPress


Skanowanie plików oraz bazy danych

Zrealizuję dokładne przeskanowanie wszystkich plików WordPress oraz bazy danych, aby zidentyfikować zainfekowane pliki i szkodliwe rekordy w bazie. Następnie, usunę wszystkie wykryte zainfekowane pliki zarówno z witryny, jak i z bazy danych.

Ochrona przed atakami brute force

Ponad 70% ataków na strony działające na WordPressie wynika z nieustannego atakowania pliku wp-login.php, co trwa aż do momentu, gdy serwer przestaje reagować. Każda kolejna próba ataku jeszcze bardziej obciąża zasoby serwera. Zapewnię ochronę Twojej witryny przed takimi działaniami.

Usunięcie z czarnych list

Zainfekowanie Twojej witryny przez złośliwe oprogramowanie może skutkować dodaniem jej do czarnej listy. W takiej sytuacji, odwiedzający Twoją stronę mogą napotkać ostrzeżenie o szkodliwej zawartości. Ponadto, znajdowanie się na czarnej liście domen może prowadzić do traktowania wysyłanych przez Ciebie wiadomości e-mail jako spam. Zajmę się usunięciem wszelkich ostrzeżeń i wykreśleniem Twojej strony z czarnych list.

Audyt bezpieczeństwa serwisu

WordPress jest stosowany na niemal 38% wszystkich stron internetowych na świecie, co czyni go głównym celem dla ataków złośliwym oprogramowaniem i prób włamań hakerskich. Dokonam szczegółowej analizy potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa oraz ewentualnych słabości w zabezpieczeniach. Zapewnię skuteczną ochronę Twojej witryny przed przyszłymi atakami. Pamiętaj że nie ma skutecznego rozwiązania które w 100% wyeliminuje ataki.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Jako ekspert zainstaluje renomowaną wtyczkę zabezpieczającą, mającą na celu ochronę Twojej strony przed ewentualnymi przyszłymi atakami. Mogę również zaproponować konfigurację Zapory Sieciowej Aplikacji Web Sucuri (WAF), która zapewnia najwyższy poziom ochrony spośród dostępnych wtyczek bezpieczeństwa dla WordPressa.

Raport po usunięciu wirusa/malware

Powinno być dla Ciebie jasne, jakie dokładnie kroki podjąłem, aby oczyścić i zabezpieczyć Twoją witrynę. Jako specjalista będę utrzymywał z Tobą stały kontakt przez cały czas trwania procesu oraz dostarczę Ci szczegółowy raport dotyczący wszystkich działań, które zostały wykonane w celu zapewnienia czystości i bezpieczeństwa Twojego serwisu.

Eksperckie rozwiązania dla Twojej strony WordPress

Tworzenie, optymalizacja i zabezpieczenie – wszystko, czego potrzebuje Twój biznes online.

Najczęściej zadawane pytania


Większość zadań realizuję w ciągu 4 godzin. Jednak w wyjątkowych sytuacjach proces usuwania infekcji może wydłużyć się do 3 dni roboczych.

Tak! Zapewniam 90-dniową gwarancję. W przypadku ponownego ataku lub infekcji Twojej strony w okresie gwarancyjnym, bezpłatnie przeprowadzę jej naprawę.

Tak. Wypełnij proszę formularz na stronie KONTAKT, aby otrzymać ode mnie bezpłatną wycenę.

Wymagane są dane dostępu z uprawnieniami administratora do panelu WordPress, dane do logowania FTP oraz informacje umożliwiające dostęp do Twojego konta hostingowego.

Oczywiście! Wybierz odpowiedni plan opieki nad stroną WordPress, zajmę się wszystkimi dalszymi krokami.